NIP ŠPO

24. 5. – 29.5. NIP (4. do 6. r.)

Nov izziv za (upam) zadnji teden od doma ;). VIDEO

18. 5. – 22.5. NIP (4. do 6. r.)

Za nalogo v tem tednu se lotite naslednjega izziva VIDEO.

12. 5. NIP (5., 6. r.)

Ker danes zunaj dežuje, sem za vas izbral naslednjo vadbo, ki jo lahko opravite v dnevni sobi. Da bo še kaj koristi od fortnita.

8. 5. NIP (4 . r.)

Pozdravljeni četrtošolci. Dobil sem bolj malo odzivov z vaših kolesarskih podvigov. Nekateri pa so se vseeno odzvali. Še je čas, da mi kaj pošljete. Vaše delo bom na koncu leta seveda ocenil. Za današnji izziv vam prilagam VIDEO mojega prijatelja, priložil pa bom tudi fotografije tekme v moji družini, samo, da se otroci zbudijo. Vaša fotografija na mail marko.bizjan@guest.arnes.si, bo štela za opravljeno nalogo. Veliko zabave vam želim.

4. 5. in 5. 5. NIP (5., 6. r.) – obe skupini

Pozdravljene učenke in učenci! Za danes predlagam naslednjo vadbo s pomočjo posnetka:

in tale izziv, za katerega potrebuješ partnerja:

24. 4. NIP (4. r.)

Pozdravljeni, za današnjo nalogo opravite naslednje:
1. Preglejte svoje kolo ali je tehnično brezhibno.
2. Oglejte si video o vzdrževanju kolesa.
3. Oglejte si video posnetek o varni vožnji in treningu varne vožnje s kolesom.
4. Postavite si ovire v okolici svoje hiše in se tudi vi preizkusite v spretnostni vožnji.
5. S starši se odpravite na kolesarski izlet in izmerite prevoženo razdaljo.
6. V wordow dokument prilepite fotografijo svojega kolesa, fotografijo vožnje med ovirami in prekolesarjeno razdaljo. Dokument poimenovan z imenom in priimkom mi pošljite na e naslov marko.bizjan@guest.arnes.si. V naprej hvala staršem za pomoč.

21. 4. NIP (5., 6. r.)

Pozdravljeni učenci. Za današnjo nalogo športa vam postavljam koordinacijski in hitrostni izziv. Vsa navodila za nalogo so predstavljena v videu. Z večkratnim ponavljanjem boste razvijali svojo usklajenost gibov in hitrost gibov. Javite se s kakšno fotko v komentar ali na mail.

20. 4. NIP (5., 6. r.)

Danes se odpravite na kolesarski izlet v spremstvu staršev ali sorojencev, seveda z izpravnim kolesom in čelado na glavi!  V primeru slabega vremena si poglejte in izvedite zanimivo vadbo s kolebnico in palico, ki so jo izvajali prejšnji teden vaši sošolci v NIp2. Glej video spodaj.

7. 4. NIP 5., 6. in 10. 4. NIP 4

Za danes sem izbral vadbo, ki bo popestrila vaš dan dejavnosti. Razvijali boste svojo gibljivost, koordinacijo, eksplozivnost in moč.

NIP 5., 6.

Pozdravljeni učenci! Tokrat se odpravite na krajši tek v bližini doma, opravite raztezne vaje in ponovite vaje atletske abecede. Potem pa na domačem dvorišču ali v sobi položite na tla kolebnico ali vrv (ali narišite črto) in poskušajte čim bolje slediti vajam za razvoj koordinacije, ki so prikazane v videu: